Podobne artykuły

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

restauracja, gastronomia, jedzenie

Catering nie rozwiąże wszystkich problemów

Organizujesz dużą imprezę - przyjęcie, zlot rodzinny czy inne spotkanie i myślisz, że zamówienie jedzenia w firmie cateringowej rozwiąże Twoje problemy? Nic bardziej mylnego, pamiętaj, że zadbać musisz nawet o sztućce czy krzesła, o czym w wirze przygotowań łatwo zapomnieć.Podczas organizacji imprez coraz częściej korzystamy z usług firm cateringowych. Nie tylko z powodu wygody. Oczywiście przygotowanie jedzenia dla dużej grupy, to nie lada wyzwanie dla osób nie zajmujących się zawodowo gotowaniem, ale zamówienie gotowych dań albo przygotowanych przez kucharzy na miejscu, ma też inne plusy. Firmy cateringowe specjalizują się bowiem również w eleganckim serwowaniu posiłków.

Bez wątpienia często "jemy oczami", więc ładnie podana sałatka czy kompozycja z warzyw nie tylko robi wrażenie, ale również lepiej smakuje. Kłopot zaczyna się, gdy trzeba zagłębić się w organizacyjne szczegóły i okazuje się, że gości trzeba jeszcze na czymś posadzić, a stoły przykryć kilkunastoma obrusami. Na szczęście na ratunek przychodzi w takich wypadkach Wypożyczalnia Gastronomiczna .

Znajdziemy w niej sztućce, dzięki którym nasi goście będą mogli nie tylko podziwiać wymyślne potrawy. Taka firma to też wypożyczalnia krzeseł, czy też wypożyczalnia naczyń. Jej pracownicy podpowiedzą mnóstwo życiowych rozwiązań, które pomogą w organizacji każdej imprezy.

Zobacz to na zdjęciach:

restauracja
gastronomia
jedzenie