Jedzenie

Meble sklepowe

Opublikowany przez Mikołaj Mądry | 2017/10/31

(...) Robiąc zakupy, naturalne jest dla nas otoczenie sklepu i na pewno niewielka ilość ludzi zwraca uwagę na to, jak wyglądają meble sklepowe. Jednak otwierając swój własny sklep trzeba zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły, takie jak choćby wyposażenie do sklepów. Najpierw należy zaprojektować, jak będzie wyglądał sklep, a potem (...)

Skojarzone z tym artykułem: jedzenie, meble, restauracja, wnętrze, żywienie

Miód pitny - jego właściwości i odmiany

Opublikowany przez Andrzej Białek | 2015/02/10

(...) Miód pitny to produkt o unikalnych właściwościach dla organizmu. Ma on bardzo pozytywny wpływ na układ odpornościowy, ale też posiada nieprzejednane właściwości dla układu pokarmowego, nerwowego i krwionośnego. Będący specjalnością naszych przodków z Średniowiecza tradycyjny trunek jakim jest miód pitny, powstaje wskutek fermentacji miodu pszczelego (częstokroć lipowego). Miód pitny występuje w kilku zasadniczych odmianach uzależnionych od stopnia rozcieńczenia miodu wodą, sposób doprawiania miodu, jak i sposób jego przyrządzenia W pierwszej kategorii (ze względu na stopień rozcieńczenia miodu wodą), najwyższej jakości produktami są półtoraki (...)

Skojarzone z tym artykułem: jedzenie, restauracja, żywienie

Jak wygrać ranking restauracji

Opublikowany przez Mikołaj Mądry | 2014/04/10

(...) jest jednak przekonanie, że najprostszą drogą do zwycięstwa jest podkupienie kucharza z nazwiskiem lub umiejętnościami. Niejedna restauracja buduje swoją siłę na kuchni i warto pamiętać, że nie wszystkie z nich odnoszą sukcesy. Same posiłki nie wystarczą na coraz trudniejszym rynku. Dziś klienci oczekują też specjalnego traktowania: profesjonalnej obsługi, rabatów, dodatków i niespodziewanych gratisów. Na przykład darmowego napoju do dania, o czym poinformowani zostaną dopiero przez kelnera. (...)

Skojarzone z tym artykułem: catering, jedzenie, restauracja

Catering nie rozwiąże wszystkich problemów

Opublikowany przez Mikołaj Mądry | 2014/03/28

(...) dla osób nie zajmujących się zawodowo gotowaniem, ale zamówienie gotowych dań albo przygotowanych przez kucharzy na miejscu, ma też inne plusy. Firmy cateringowe specjalizują się bowiem również w eleganckim serwowaniu posiłków. Bez wątpienia często "jemy oczami", więc ładnie podana sałatka czy kompozycja z warzyw nie tylko robi wrażenie, ale również lepiej smakuje. Kłopot zaczyna się, gdy trzeba zagłębić się w organizacyjne szczegóły i okazuje (...)

Skojarzone z tym artykułem: gastronomia, jedzenie, restauracja