restauracja, jedzenie, żywienie, wnętrze, meble

Meble sklepowe

Robiąc zakupy, naturalne jest dla nas otoczenie sklepu i na pewno niewielka ilość ludzi zwraca uwagę na to, jak wyglądają meble sklepowe.

Jednak otwierając swój własny sklep trzeba zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły, takie jak choćby wyposażenie do sklepów. 
Najpierw należy zaprojektować, jak będzie wyglądał sklep, a potem przystąpić do realizacji i zakupić niezbędne meble do naszego sklepu. Ważny jest też dystrybutor urządzeń gastronomicznych, z którym będziemy mieć do czynienia. Na przykład otwierając sklep spożywczy, będą nam potrzebne metalowe regały przyścienne i gondole, specjalistyczne regały do sprzedaży pieczywa i warzyw, system prowadzenia klienta, wózki, koszyki, lustra antykradzieżowe, boksy kasowe i szafki BHP. Można też zaprojektować sobie lady. 
Dla sklepów konfekcyjnych istnieje kilka rodzajów mebli, które pozwalają zaaranżować każdą powierzchnie handlową. Do ofert dołączone są manekiny całopostaciowe i krawieckie oraz stendery konfekcyjne i ekspozytory, dzięki którym możemy odpowiednio wyeksponować nasz towar. W ofercie dla sklepów znajduje się również regał przeznaczony do ekpozycji alkoholów, który wykonany jest z metalu, a dodatkowo wykończony jest płytą meblową. 
Można tu także zastosować lustra lub oświetlenie. Osobny regał, który można postawić koło regału na alkohole, to regał na papierosy. Nie zapominajmy także o regale na gazety, który można dostać w dwóch wariantach: z półkami stopniowanymi lub z wieszakiem na gazety. Regały na pieczywo, wykonane są z klejonego drewna bukowego. Regały piekarnicze wyposażone są w półki piekarnicze i kosze na pieczywo Dowiedz się więcej na stronie www

Zobacz to na zdjęciach:

restauracja
jedzenie
żywienie
wnętrze
meble